10-річна дівчинка передала 21 тисячу грн для фонду Притули — грала з перехожими в шашки на гроші

10-річна Валерія зібрала 21 тисячу гривень для фонду Сергія Притули завдяки грі в шашки з перехожими: дівчинка домовлялася, що той, хто програє, має платити.

Про це повідомив Сергій Притула на своїй сторінці у Facebook.

«Програли всі, хто грав із Валерією. Валерія — чемпіонка світу з шашок. І спонсор нашого фонду… Наш народ із такими дітьми перемогти неможливо», — написав він.

Фонд Притули

З лютого 2022 року фонд відкрив власні логістичні пункти на кордоні з Польщею та у Львові для ефективного доправлення вантажів з Європи до України.

Зараз фонд закуповує екіпірування, обладнання, медичні засоби і транспорт для військових. Ще один напрямок роботи — гуманітарна допомога. Підтримати можна тут.

Читайте також: 

Український шоумен і волонтер Сергій Притула, який днями зібрав кошти на 4 безпілотники Bayraktar TB2 для ЗСУ, розповів, як будуть витрачені кошти, після того, як турецька компанія вирішила передати Україні три «пташки» безкоштовно.

22 червня, Сергій Притула оголосив збір коштів на купівлю трьох БПЛА Bayraktar TB2. В рамках кампанії «Народний bayraktar», лише за добу українці вже назбирали кошти на купівлю двох ударних безпілотників.

Згодом турецька компанія BAYKAR заявила, що безкоштовно надасть ЗСУ три безпілотники TB2. Зібрані українцям кошти, виробник попросив передати на гуманітарні потреби українців, що постраждали од війни.