У Кіровоградській області арештовано корпоративні права підприємств, які пов’язані з рф

На Кіровоградщині суд наклав арешт на корпоративні права трьох підприємств на суму 5,9 млрд грн у межах кримінального провадження за фактом легалізації доходів.

Про це повідомляє Кіровоградська обласна прокуратура.

«За клопотаннями прокурорів Кіровоградської обласної прокуратури судом накладено арешт на корпоративні права трьох пов’язаних між собою підприємств вартістю понад 5,9 млрд грн у межах кримінального провадження за фактом легалізації доходів (ч.2 ст.209 КК України)», – йдеться у повідомленні.

За попередньою версією слідства, засновниками зазначених підприємств і власниками часток статутних капіталів є 4 громадянина росії. Вони здійснювали незаконні фінансові операції з легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, заявили у прокуратурі.

Раніше ми писали, що СБУ арештувала активи російської компанії на більше ніж 2 млрд грн у Вінницькій області. Фірма намагалася вивести свої активи від початку повномасштабного вторгнення росії.

Також нагадаємо, що Голосіївський райсуд Києва арештував облігації ТОВ ТРЦ Лавіна, власника торговельно-розважального центру Lavina Mall, на суму майже мільярд гривень.