Щоб не бруднитися: Mercedes-Benz продасть своє майно на росії місцевим

Автомобільний концерн Mercedes-Benz  намір продати майно російського відділення Мерседес-Бенц Рус одному з місцевих дилерів.

Про це пише НВ Бізнес з посиланням на повідомлення видання Коммерсантъ.

Передусім слід зазначити, йдеться про другу за популярністю марку преміальних автомобілів у росії (перше місце посідає BMW). За підсумками 2021 року Mercedes-Benz в росії продала 43 тис. авто. Постачання автомобілів до країни-агресора було припинено через санкції.

Посилаючись на власні джерела, Комерсант зазначає, що Серед можливих покупців — дилери Панавто, Автодом, Авілон і Мейджор.  Співрозмовники також повідомили, що угода може пройти за схемою передачі прав дистриб’ютора до дилера.

Мерседес-Бенц Рус також може продати через торги дилерам склад автомобілів та дилерський центр, йдеться у повідомленні.

У можливу угоду не увійде завод Mercedes-Benz в росії, який з березня не працює. Виробництво зупинили після широкомасштабного вторгнення росії в Україну.

Офіційно в компанії повідомили, що розглядають різні варіанти, але «наразі конкретних рішень немає».

Раніше писали, кав’ярні американської мережі Starbucks в росії може купити місцевий ресторатор, засновник компанії Pinskiy&Co Антон Пінський. Також компанія Wargaming, відома за розробкою ігор World of Tanks і World of Warships, продала свої бізнеси на росії та її посіпаці білорусі.