Україна лідирує за кількістю медалей на Всесвітніх іграх-2022

Збірна Україна здобула на Всесвітніх іграх 22 нагороди та ділить перше місце за кількістю медалей з Італією.

Про це повідомляє Суспільне:Спорт.

У третій день змагань у Бірмінгемі (США) українці виграли п’ять нагород.

Паверліфтинг

У змаганнях з паверліфтингу в надважкій вазі Олексій Бичков здобув золото. В трьох вправах українець підняв у сумі 1115 кг. Тетяна Мельник в суперважкій вазі стала третьою.

Сумо

У абсолютній першості в сумо Іванна Березовська виграла золото, а Світлана Яромка – бронзу. Серед чоловіків у відкритій категорії третім став Олександр Вересюк.

Медальний залік

За загальною кількістю медалей Україна ділить перше місце з Італією – у обох команд по 22 нагороди.

В медальному заліку Україна має 8 золотих, 6 срібних та 8 бронзових нагород та йде третьою. Попереду Німеччина (9-1-4) та Колумбія (8-7-3).

На Всесвітніх іграх в США українська спортсменка Анжеліка Терлюга завоювала «золото» у змаганнях з карате.

У  четвер, 7 липня, в США відбулася церемонія відкриття ХІ Всесвітніх ігор. Церемонія пройде в американському місті Бірмінгем.

Раніше повідомлялося, що суддівські бригади з України будуть працювати на трьох матчах-відповідях першого раунду кваліфікації футбольної Ліги конференцій-2022/2023. Зустрічі команд відбудуться 14 липня.