Російські солдати зіпсували десятки бронетранспортерів, аби не їхати на війну – розвідка

Російські військові у частинах, які дислокуються поблизу держкордону з Україною, масово виводять з ладу свою бойову техніку.

Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки.

«Військовослужбовці 103 мотострілецького полку, що входить до складу 150 мотострілецької дивізії, лише протягом тижня розукомплектували та вивели з ладу 17 БТР-82А та 9 командно-штабних машин К1Ш1, які вже були готовими до завантаження на залізничні платформи», – йдеться в повідомленні.

В ГУР додають, що такий спосіб уникнути участі у бойових діях в Україні набуває серед російських військових масового характеру.

За даними розвідників, проблема набула настільки великих розмірів, що командувач південного військового округу звернувся до ФСБ рф з проханням посилити нагляд за технікою та спостереження за окупантами, яких відправлятимуть на війну в Україну.

Нагадаємо, На аеродромі в СМТ Клімове Брянської області (35 км від кордону України) окупанти намагалися розгорнути ремонтно-відновлювальну базу (РВБ) та відновити втрати за рахунок техніки, знятої з тривалого зберігання. Проте рф зіштовхується з проблемою неможливості відновлення техніки після «розконсервації» зі складів, бо її вузли розікрали.