Відео: окупант скаржиться, що їм перестали платити за поранення

російське керівництво не виплачує солдатам кошти за отримані поранення. Свідченням цього є перехоплені розмови окупантів.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

У черговій перехопленій розмові російський солдат розповів, що тепер у росії класифікують поранення для економії коштів. За важкі травми можна отримати 3 млн рублів, а за легкі – лише до 60 тисяч рублів.

«путін зрозумів, що це великий відтік бабок. Тому що люди почали підставлятися спеціально. Чи то руки собі стріляти, чи то ноги. Чи то руки виставляти з окопів, коли мінометний обстріл проходить і їхати з трьома мультами (мільйонами)», – пояснив солдат.

Окупант скаржиться, що командири брешуть керівництву та навмисно називають більшу кількість людей, аби присвоїти кошти.

«Взагалі х… (незрозуміло) кому потім приходять ці гроші. Наступають невеликими групками по 20 людей, по 15 людей», – додав росіянин.

Раніше ми писали, що у Головному управлінні розвідки повідомили, що російські окупаційні війська можуть спробувати провести наступальні дії у напрямку Запоріжжя та оточити підрозділи ЗСУ.

Також нагадаємо, що окупанту з лав бойовиків самопроголошеної «ДНР» радять тікати з армії до росії через загострення у Донецьку. Для перетину кордону вимагають 80 тисяч рублів.