У Києві помітили легендарного американського фотографа Енні Лейбовіц – фото

До України приїхала легендарна американська фотографиня Енні Лейбовіц.

72-річну знаменитість заскочили у столиці 7 липня під час вечері у кафе.

Про це повідомила шефредакторка українського видання Юлія МакГаффі на сторінці у Facebook. Вона розмістила відповідне фото.

«Вечір липня, Рейтарська, Київ. За сусіднім столиком сидить Енні Лейбовіц. Нема чого додати. А потім один з найкращих вечорів року», – прокоментувала вона.

Поки що причина візиту Енні до України невідома. Ймовірно, вона захотіла на власні очі побачити наслідки російської війни та зробити фото.

Зауважимо, Енні Лейбовіц вважають однією з найзірковіших фотографинь сучасності. Вона зняла найбільш відомі портрети голлівудських зірок та музикантів. Зокрема, вона авторка фото молодого Леонардо ді Капріо з лебедем, оголеного Джона Леннона та Йоко Оно, Вупі Голдберг у ванні з молоком та вагітної оголеної Демі Мур.

Також саме Енні фотографувала акторський склад першої частини “Гаррі Поттера”.

Читайте також: 

Зірка Людей Ікс, американський актор Ліев Шрайбер, який активно підтримує Україну з перших днів війни, став амбасадором платформи United24.

Британська група The Rolling Stones і американський музичний колектив Guns N’ Roses висловили підтримку Україні на своїх концертах, що відбулися минулого вікенду в Лондоні.

Український письменник, поет, радіоведучий, музикант Сергій Жадан поспілкувався по відеозв’язку з видатним перуанським письменником Маріо Варгасом Льосою.