Британія посилить законодавство для боротьби з російською пропагандою

Уряд Великої Британії ініціює голосування за новий закон, який зобов’яже соціальні мережі активніше боротися з дезінформацією, що публікується іноземними державами, зокрема рф.

Уряд заявив, що закон буде боротися з підробленими обліковими записами в Facebook і Twitter. За словами міністра цифрових технологій Великої Британії Надін Дорріс, вторгнення в Україну показало, як росія використовує соціальні мережі для поширення брехні про свої дії, повідомляє Reuters.

«Ми не можемо дозволити іноземним державам або їх маріонеткам безперешкодно використовувати Інтернет для ведення ворожої онлайн-війни», — підкреслила вона.

Читайте також:

Болгарські спецслужби мають дані про те, що росія платить близько 2 тисяч євро на місяць громадським діячам, журналістам і політикам за поширення російської пропаганди в країні.

Дослідження братської могили радянських військових в естонському місті Отепяе виявило, що насправді поховання у цьому місці немає і монумент встановили суто символічно.

Раніше ми писали, що національна рада з електронних ЗМІ Латвії ухвалила рішення про заборону трансляції останніх 80 телеканалів із росії, які ще можна було переглядати на території країни.

У Європі вже більш як 30 країн блокують російську пропаганду, зокрема мовлення телеканалів рф.