«Заслуженому журналісту Януковича» повідомили про підозру

Служба безпеки України оголосила про підозру в колаборантській діяльності відомому на Луганщині пропагандисту «русского міра». Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Головне управління СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Отже, Служба безпеки задокументувала незаконну діяльність відомого пропагандиста терористичного угруповання «лнр» та повідомила йому про підозру. Слідством доведено, що мешканець Луганська, обіймаючи одну з керівних посад у так званій «ДТРК лнр», проводить систематичну інформаційну діяльність, спрямовану на підтримку та «ідеологічне забезпечення» російської агресії проти України.

Як зазначає видання, йдеться, вочевидь, про колаборанта-медійника Леонарда Свидовскова. Він уже майже 12 років носить звання «Заслужений журналіст України», причому отримав його згідно з указом президента-втікача Віктора Януковича 9 вересня 2010 року. У 2014-му так званий «журналіст» свідомо перейшов на бік російських окупантів, але почесного звання його не позбавили й досі.

Відповідно до ч. 6 ст. 111-1 Кримінального кодексу України, йому може загрожувати позбавлення волі на строк до 12 років. Це перший в новітній історії України випадок, коли про підозру в колаборації повідомлено журналісту, також зазначає Укрінформ.

Раніш ми писали, що на Запоріжжі Служба безпеки заблокувала цинічну шахрайську схему під назвою «Ваш родич у полоні!».

Також ми повідомляли, що СБУ викрила мешканця Умані, який намагався спекулювати на спорядженні, виготовленому для Збройних сил.