Знову підіграли путіну: в Угорщині закликають не розширювати санкції проти рф

У прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана вважають, що Євросоюз не має вводити проти російського агресора жодних нових санкцій за війну проти України. Натомість краще працювати над мирними переговорами.

Наразі санкції ЄС створюють більше проблем самому союзу, аніж рф, тому потрібно змінювати підхід, заявив радник Орбана Балаш Орбан (не родич прем’єра), інформує Reuters. 

Врешті Європа опиниться на стороні, яка програє у цій війні, через економічні проблеми. Ми б рекомендували зупинити санкційний процес… Ми бачимо, що чим більші санкції запроваджуємо, тим важче нам. А Росія? Так, їм також боляче, але вони тримаються, і, більш того, навіть просуваються в Україні. Так, у нас є певні досягнення, але якщо так піде і далі, якщо логічно подумати – це закінчиться погано для нас. Тож треба подумати про щось інше – мирні переговори, припинення вогню, дипломатію. Це рішення, яке ми пропонуємо

— Балаш Орбан
радник прем’єр-міністра Угорщини

Угорщина сьогодні має найбільшу залежність від енергоносіїв рф серед країн ЄС.  Зокрема через позицію Будапешта затрималося введення шостого пакету санкцій, оскільки Орбан намагався отримати для себе винятки.  

Читайте також:

У Польщі висловили невдоволення політикою Угорщини щодо росії

Угорщину можуть позбавити права голосу в ЄС, — віцепрезидентка Європарламенту

У Польщі заявили, що не лише Угорщина є перешкодою санкціям проти рф у ЄС

В Орбана ембарго на російський газ назвали «пострілом у легені» для ЄС