Міноборони Британії пояснило, чому рф кидає в Україну пілотів ПВК «Вагнера» 

Агресор використовує на війні в Україні пілотів-найманців із кремлівської ПВК «Вагнера», оскільки має дефіцит належно підготованого особового складу та великі бойові втрати. Про це повідомило Міноборони Великої Британії із посиланням на розвіддані. 

Використання відставних військових, які зараз працюють за контрактом з групою «Вагнера», свідчить, що російські ВПС, ймовірно, щосили намагаються підтримати вторгнення в Україну з достатньою кількістю екіпажів. 

 Ймовірно, це пов’язано із поєднанням недостатньої кількості належним чином підготовленого особового складу в Росії та її бойових втрат

Примітно, що під час виконання своїх місій російський пілот використовував комерційні пристрої GPS, а не російське військове навігаційне обладнання. Це означає, що літаки пілотів «Вагнера» є старішими моделями Су-25, і що ВПС рф не надають їм сучасне обладнання авіоніки.

Нагадаємо, українські захисники 18 червня під Світлодарськом Донецької області збили російський штурмовик Су-25. У полон потрапив пілот – він виявився членом кремлівської ПВК «Вагнера». Російський пілот-найманець із ПВК «Вагнер» встиг повоювати в Україні три дні, після чого був збитий українськими захисниками з ПЗРК «Ігла».