Організатори Євробачення підтвердили, що конкурс не відбудеться в Україні

Європейська спілка радіомовлення і телебачення підтвердила своє рішення не проводити «Євробачення-2023» в Україні через війну.

Про це йдеться у заяві Європейської спілки радіомовлення і телебачення (EBU).

Організація каже, що «з жалем» ухвалила таке рішення та продовжить дискусії щодо пошуку країни-господарки наступного «Євробачення».

«EBU повністю розуміє розчарування, яке зустріло оголошення про те, що пісенний конкурс Євробачення 2023 не може бути проведений в Україні, країні-переможниці цього року», — йдеться у повідомленні.

Організація також відмовилася від проведення конкурсу за межами України поблизу українського кордону. Пояснюють це тим, що технічні характеристики пропонованих місць та відсутність необхідної навколишньої інфраструктури не відповідають вимогам «Євробачення».

Раніше ми писали, що польська влада і телевізійники не погодилися з рішенням Європейської мовної спілки перенести «Євробачення-2023» з України у Британію та закликали сторони до переговорів.

Також нагадаємо, що Європейська мовна спілка вирішила, що пісенний конкурс Євробачення у 2023 році відбудеться не в Україні.