Від будинків залишилися руїни: показали наслідки обстрілу трьох сіл на Запоріжжі

Вкотре ворог поцілив по Оріхову, а також по Малій Токмачці та Преображенці Запорізької області.

Від удару по Оріхову в будинках повибивало вікна, погнуло двері. Також пошкоджені стелі та стіни, а в деяких домах повністю зруйновані дахи. Про це повідомила Запорізька обласна військова адміністрація у Telegram.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Посеред ночі увірвалися до квартири: на Запоріжжі викрали вчительку та її чоловіка

Від розриву ворожих снарядів пошкоджені також гаражні приміщення. Деякі з них повністю вигоріли.

“Також вчора надійшла інформація від заявників про наслідки обстрілу Оріхівської виправної колонії у Малій Токмачці. Ворог поцілив по двом приміщенням, внаслідок чого вони повністю знищені”, – йдеться у повідомленні.

22 червня виявили ще один зруйнований будинок у селі Преображенка Пологівського району.

“Власника впродовж деякого часу не було вдома. Вчора він приїхав до рідного села та побачив, що його будинку більше не має – залишилися одні руїни”, – повідомили в ОВА.

Запорізька область частково перебуває під російською окупацією. На 5 червня регіон захопили майже на 60%.

Ворог відкрито говорить про плани захопити місто Запоріжжя. Про це заявляв перший заступник так званої “військово-цивільної адміністрації” Запорізької області Артем Шарлай.

Успішні українські контратаки в районі Запоріжжя змушують російські війська терміново перекидати підкріплення на ослаблену ділянку лінії фронту.

Загарбники продовжують накопичувати техніку та живу силу в центрі Запорізької області. Особливо вздовж лінії Дніпрорудне Василівка Оріхів.