Кім прокоментував стягування ворожої артилерії на Миколаївський напрямок

Армія Російської Федерації на Миколаївському напрямку розгорнула артилерійські підрозділи у визначених районах.

Загарбники давно намагаються вийти до кордонів Херсонської області, але робота Збройних сил України не дає цього зробити, прокоментував ранкову інформацію Генерального штабу керівник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім у четверг ефірі телемарафону, передає Gazeta.ua.

“Вийти на адмінкордон вони хочуть вже понад два місяці. А інформацію про те, що вони підвозять техніку, особисто я пов’язую з ефективною роботою української артилерії, яка знищує цю техніку. Я не бачу можливості в окупантів просунутися у напрямку Миколаєва”, – сказав він.

Загарбники використовують тактику залякування мирного населення, додав Кім.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Миколаївщину атакували росіяни: показали наслідки

На Миколаївському напрямку ворог розгорнув у визначених районах артилерійські підрозділи, йшлося у зведенні Генштабу.

“У подальшому не виключаються спроби штурму в напрямках Киселівка Посад-Покровське та Олександрівка Лупареве. Робитимуть росіяни це з метою виходу на адміністративні кордони Херсонської області”, – зазначалося в повідомленні.

На Південнобузькому напрямку окупанти основні зусилля зосереджують на недопущенні проведення військами ЗСУ контрнаступальних дій у Херсонській та Миколаївській областях.

Миколаїв третій місяць поспіль готується до можливого наступу російської армії. В місті накопичують війська й будують фортифікаційні споруди. Однак суттєвих змін на лінії фронту, які вказували б, що це може статися найближчим часом, немає.

Водночас керівник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім вважає, що Росія найближчими місяцями може здійснити потужний наступ на два українські міста Запоріжжя та Миколаїв.