Дуда заявив про важливість України для всієї Європи

Польщі необхідна сильна і незалежна Україна, яка має значний економічний і природний потенціал і є скарбницею розвитку на майбутні десятиліття.

«З упевненістю можна сказати, що Україна є скарбницею на наступні десятиліття розвитку для нашої частини Європи, а також для всього ЄС», – заявив президент Польщі Анджей Дуда, повідомляє «Укрінформ».

За його словами, українці сьогодні власною кров’ю підписують свій вступ у вільний світ. Захід не може сприймати це легковажно. Він зазначив, що Польща прекрасно знає, що робить, допомагаючи Україні, тому що поляки хочуть розвиватися і разом з українцями будувати якомога кращі умови для життя в спільній частині Європи.

Читайте також: 

Польща відправила Україні понад 240 танків та майже 100 одиниць бронетехніки у рамках допомоги для боротьби з російським вторгненням.

Президент Польщі Анджей Дуда піддав критиці той факт, що канцлер Німеччини Олаф Шольц і президент Франції Еммануель Макрон продовжують вести телефонні переговори з російським лідером володимиром путіним. Попри продовження війни росії в Україні.

Польща підписала з Україною оборонний контракт на суму 2,7 млрд злотих (близько 650 млн дол.). За ці гроші Київ отримає три дивізіони 155-мм самохідних установок Krab.