У США назвали три ключові цілі самітів НАТО та G7, які стосуються України

Президент США Джо Байден переслідуватиме три головні цілі під час майбутніх самітів G7 та НАТО в кінці червня. Усі стратегічні цілі пов’язані із вирішенням війни в Україні.

Як заявив координатор з питань стратегічних комунікацій Ради держбезпеки США Джон Кірбі, першою метою є посилення непохитної підтримки з боку США демократичної, суверенної України, а також притягнення росії до відповідальності за її війну, повідомляє «РБК-Україна».

Як другу мету в Білому домі назвали управління руйнівними ризиками для глобальної економіки, зокрема, в контексті підвищення цін на паливо та продовольство.

Третьою ключовою метою названо формування інформаційного бачення світу, в якому демократія здатна реалізовувати свій потенціал та перемогти авторитарні та корумповані підходи.

Читайте також

За результатами опитування соцслужби «Рейтинг» у грудні 2021 року, вступ до ЄС і НАТО підтримували більше половини опитаних респондентів.

В листопаді, на імовірному референдумі більше половини українців підтримали б вступ країни до НАТО й ЄС.

За результатами соцопитування КМІС у грудні 2021 року, на референдумі про вступ до ЄС, 67,1% серед усіх респондентів проголосували б «за», а 21,6% – «проти».