В Івано-Франківській області вирішили відкрити літні табори для дітей

Влада Івано-Франківської області дозволила роботу 13 літніх таборів. Всі заклади відпочинку повинні бути обладнані бомбосховищами, а також мати евакуаційні автобуси.

Про це повідомляє головв Івано-Франківської ОВА Світлана Оніщук у Телеграм.

Вона розповіла, що на початку літа про готовність розпочати дитячу кампанію відпочинку заявили 15 з 17 обласних таборів та закладів дозвілля. Для цього облдержадміністрація створила комісію, яка провела перевірки на наявність укриттів, бомбосховищ, а також евакуаційного транспорту.

«13 закладам відпочинку комісія рекомендувала розпочати організацію дозвілля. Двом іншим – надали можливість завершити обладнання укриттів і сховищ, а також придбати необхідний транспорт для евакуації дітей. Для нас важливо забезпечити літній відпочинок для дітей, але він повинен бути безпечний», – зазначила Оніщук.

Нагадаємо, у селі Семиполки Київської області запрацювала друга зміна табору 7fields для постраждалих від російської агресії дітей.

Раніше повідомлялося, що в Україні спростили правила виїзду за кордон для дітей на оздоровлення та відпочинок. Правила будуть дійсні під час воєнного стану в країні.