Велика Британія хоче створити армію, що здатна перемогти росію

Велика Британія повинна створити таку армію, яка буде здатна разом із союзниками перемогти росію.

Про це заявив глава Генерального штабу Збройних сил Великої Британії Патрік Сандерс під час звернення до британських військовослужбовців, повідомляє Sky News.

Генерал наголосив, що британські солдати повинні готуватися до «чергової битви у Європі», щоб перемогти сили армії путіна. Він попередив підопічних військових про виклики, з якими вони зіткнулися внаслідок повномасштабної війни в Україні.

«Зараз існує велика необхідність створити таку армію, яка буде здатна боротися разом із нашими союзниками і перемагати росію у бою», – заявив Сандерс.

Очільник британського Генерального штабу додав, що вони є тим поколінням, яке повинне підготувати британську армію до повторної боротьби в Європі. Він наголосив, що передусім слід розвивати навички бою на суші.

«Вторгнення росії в Україну підкреслює нашу основну мету – захистити Велику Британію, будучи готовими воювати і вигравати війни на суші», – підсумував керівник Генштабу ЗС Великої Британії.

До слова, раніше прем’єр-міністр країни Борис Джонсон попередив британців, що вони повинні бути «загартованими до тривалої війни», оскільки путін взяв курс на війну на виснаження.

Також Джонсон запропонував Зеленському масштабну програму підготовки українських військових, яка передбачає тренування 10 тисяч військових кожні 120 днів.

Крім того, Борис Джонсон закликав інших лідерів не тиснути на Зеленського, аби той погодився на поганий мир.

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що війна на українській території закінчиться за столом переговорів, однак слід бути готовими до тривалої «війни на виснаження».