“Нехай заходить в Україну” – Подоляк пригрозив Лукашенку блискавичною розправою

Українська розвідка активно працює на білоруському напрямку.

Військове керівництво України відстежує “всі переміщення, ініціативи, навчання, роздачу зброї мисливцям”. Про це розповів радник голови Офісу президента Михайло Подоляк білоруському опозиційному виданню Зеркало.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Подоляк назвав точну кількість зброї, якої не вистачає Україні для перемоги

“Зараз ми виходимо з найпесимістичнішого сценарію і до нього готуємося. Резервуємо сили та проводимо оцінку наших можливостей. Для того, щоб ми були готові завдати максимальної й блискавичної шкоди будь-якій іншій армії, крім російської”, пояснив він.

Подоляк заявляє, якщо режим у Білорусі “захоче побачити, що таке масова загибель військовослужбовців, то, напевно, їм треба заходити в Україну”.

Радник міністра внутрішніх справ Віктор Андрусів заявив, що російські військові вивозять з Білорусі боєприпаси 122 калібру, яких їм вже не вистачає у війні з ЗСУ. Це свідчить про кризу з озброєнням в російській армії. Тому Білорусь, найімовірніше, в наступ не піде. Андрусів переконаний, що техніка поблизу українського кордону та імітація якихось дій насправді не схожі на сили, з якими можна вторгнутися.