“Виживайте як хочете” – у Маріуполі окупанти озвучили плани “русского мира”

У тимчасово захопленому Маріуполі Донецької області російські окупанти підвердили, що “гуманітарну допомогу” отримуватимуть лише непрацездатні містяни.

Всі інші залишаться без неї. Про це розповів радник міського голови Петро Андрющенко у Telegram.

Також до 1 вересня у місті планують знести всі зруйновані будинки. Перший гуртожиток для містян, яких використовують як “живий щит”, закінчать будувати не раніше, ніж до середини липня. Він розрахований лише на 2 тис. осіб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Окупанти готують живий щит із маріупольців” – Андрющенко

Крім того, загарбники не виплачуватимуть компенсацій за зруйноване житло, а пошкоджене не відновлюватимуть. Водночас обіцяють частково “допомогти” з будматеріалами.

“Крок за кроком Росія та окупаційна влада починають озвучувати справжні плани в Маріуполі. Містяни нікому не потрібні, їм відведено функцію сучасних рабів та живого щита”, – підкреслив Андрющенко.

У Маріуполі Донецької області окупанти продовжують зносити будинки. Вхід мешканцям до своїх квартир, навіть якщо вони у вцілілий частині, загарбники обмежили через “небезпеку”. Особисті речі забирати не дозволяють.

Масово повідомляють про заплановане знесення. Під час розбору завалів та знесення будинків територія робіт охороняється окупантами. Запроваджено практику чергування медиків задля надання допомоги МНСникам, розповів Андрющенко.