У Міносвіти відповіли, чи підуть учні до школи 1 вересня

Навчання в школах з 1 вересня, можливо, розпочнеться в очному режимі.

Однак ідеться лише про ті регіони, де дозволятиме це безпекова ситуація, заявив заступник міністра освіти та науки Андрій Вітренко в телемарафоні “Єдині новини”, передає Gazeta.ua.

“Ми маємо стриманий оптимізм і хочемо, щоб з 1 вересня діти пішли офлайн до школи. Я наголошую, лише там, де дозволяє безпекова ситуація. Тобто там, де розриваються бомби, звичайно, навчання не буде”, – пояснив Вітренко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Азбука Донбасу і каша на багатті: з’явилися фото з “дитячого центру” у Маріуполі

За його словами, урядовці вже провели нараду щодо організації початку нового навчального року. У ній взяли участь прем’єр-міністр Денис Шмигаль, голова МОН Сергій Шкарлет та представники ДСНС.

“Розробили план для реалізації того, щоб вже з 1 вересня діти пішли до школи, а студенти в університети”, – додав Вітренко.

Новий навчальний рік в Україні розпочнеться 1 вересня. Школярі навчатимуться у режимі офлайн, заявив раніше Андрій Вітренко. За його словами, дітям слід готуватися до офлайн процесу в українській освіті.

Через ворожі бомбардування та обстріли пошкоджено 1971 заклад освіти в Україні. 194 з них на ранок 12 червня зруйновані повністю, за даними Офісу генпрокурора.