Австралія передасть Україні нову партію бронетранспортерів

Уряд Австралії відправить Україні 14 гусеничних бронетранспортерів М113 та 20 бронетранспортерів Bushmaster для боротьби із російськими загарбниками.

Про це заявив міністр оборони Австралії Пітер Даттон.


Пітер Даттон
міністр оборони Австралії

«Уряд Австралії надає подальшу підтримку народу України, передаючи 14 бронетранспортерів M113 і ще 20 захищених мобільних транспортних засобів Bushmaster»

За словами Даттона, Австралія також доставить в Україну 60 палет медичних товарів від австралійських громадян, три палети обладнання для радіаційного моніторингу та засобів індивідуального захисту від імені Австралійського управління радіаційного захисту та ядерної безпеки та Австралійської організації з ядерної науки і технологій.

Зазначається, що нова підтримка України в розмірі 60,9 мільйонів австралійських доларів (14 БТР M113 коштують $12 мільйонів, а 20 Bushmaster – $48,9 мільйонів) збільшують загальну допомогу Австралії Україні до понад 285 мільйонів австралійських доларів.

«Австралія підтримує народ України і знову закликає росію припинити вторгнення»

— Пітер Даттон,
міністр оборони Австралії

Нагадаємо, на початку травня Австралія відправила в Україну партію 155-мм гаубиць. Разом із боєприпасами на загальну суму $26,7 мільйона.

А на початку квітня Австралія передала Україні 20 бронетранспортерів Bushmaster на близько $38 мільйонів.

Днями уряд Австралії запровадив санкції проти низки російських пропагандистів.