70% тіл загиблих у Бучі мають сліди катувань

70% із 416 трупів, які були виявлені у Бучі з 5 по 25 квітня – це люди, яких російські окупанти цілеспрямовано катували.

Про це в ефірі Current Time розповів волонтер, який працював безпосередньо у морзі у Бучі після визволення міста. Євген Спірін, головний редактор інтернет-видання Бабель, працював починаючи з квітня як волонтер у морзі міста Буча. Він розповів, що «у деяких убитих російськими окупантами дітей у Бучі та Ірпені Київської області були пов’язані руки, що може свідчити про тортури», і що навіть «у дівчаток до 10 років виявлено сліди зґвалтувань».

Спірін також розповів про тіло молодої людини, цивільного, який був спочатку поранений випадковим уламком, а потім у дитячому таборі «Променистий»  до смерті  закатований росіянами за татуювання на грудях.

За словами волонтера, «туди наводили ветеранів війни 2014 року, тобто тих, хто воював на Донбасі», яких «здавали сусіди за якісь 300 гривень чи рублів».

За його словами, 70% із 416 трупів, які були виявлені у Бучі з 5 по 25 квітня – це люди, яких російські окупанти цілеспрямовано катували.

Спірін вказує, що це не «допущення», і всі факти задокументовані за результатами патологоанатомічних експертиз. «Це не «ніби докази», а це справжні докази того, що там відбувалося», – сказав він.