Роль жінок України у війні – показали фотопроєкт із бійчинями й волонтерками в національних строях

У мережі показали знімки волонтерського фотопроєкту, учасницями якого стали волонтерки та бійчині української армії.

Він створений на підтримку ЗСУ. Про це розповіла у Facebook авторка проєкту Мальва Кржанівська.

Відомо, що фотопроєкт оброблений художньо і приправлений патріотичним гумором і мотивуючими посилами. Жінки у ньому взяли участь безоплатно.

За словами Кржанівської, у проєкті буде мерч – світшоти, футболки та інше. Гроші з продажів підуть на допомогу українській армії. Також на меті – показати світові, що українські жінки не лише гарні, а й сильні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Обпалені хрести, знищені ікони й підбита ворожа техніка” – виставка “Україна. Розп’яття” показує реалії війни

“Сюжети втілені різні, ми не на всіх фото демонструємо саме те, чим займаємося, на деяких фото просто красива постановка, хоча ми максимально намагалися відобразити свої напрямки роботи”, – розповіла авторка.

Вона також показала декілька світлин, які зроблені в межах проєкту.

12 травня в Артпросторі Київської бібліотеки імені Миколи Гоголя відкрилася виставка-фотосалон “Ой, у лузі червона калина”. Присвячена боротьбі українців проти країни-окупанта Росії. Участь беруть українські й закордоні фотографи. В експозиції – художня та документальна фотографія довоєнного періоду та світлини, зроблені після 24 лютого 2022 року.