Пропагандисти з РФ змушують окупантів зніматися в агітаційних роликах – розвідка

Російські пропагандисти змушують окупантів брати участь в агітаційних роликах, імітуючи успішні наступи “другої армії світу”.

Зокрема, від командирів вимагають відводити підрозділи з передових позицій. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України у Telegram.

Зокрема, пропагандисти вимагають виділяти їм особовий склад та військову техніку для участі у зйомках агітаційних роликів та фейкових “репортажів з передової”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни продовжують вигадувати фейки: опублікували чергову порцію неправди

Крім того, терористів змушують копати окопи в тилових районах та імітувати обладнання передових позицій. Також вони мають стріляти з мінометів, танків та артилерії, імітувати штурмові дії та здійснювати розмінування території.

Для сюжетів в окупантів вимагають по декілька разів розміновувати та заміновувати території. Під час одного з таких фільмувань на Арабатській Стрілці кілька загарбників отримали осколкові поранення та контузії.

Російська пропаганда вигадала черговий фейк, щоб виправдати нелюдські дії своїй військових-терористів. На цей раз вони ширять дезінформацію про те, що нібито СБУ в Дніпрі наказала вивезти всі тіла з лікарні до соцоб’єкту, аби зімітувати авіаналіт росіян.