Інструменти для манікюру в інтернет-магазині Lilly shop

Нігтьова індустрія стрімко розвивається і постійно пропонує клієнтам нові тренди та технології. Щоб витримувати конкуренцію та користуватися попитом, майстер повинен добре розумітися на трендах. Важливо, щоб він мав усі необхідні інструменти та приладдя для реалізації будь-яких побажань відвідувача. В інтернет-магазині Lilly shop легко знайти та підібрати все необхідне для манікюрного кабінету, салону краси, майстра, що працює вдома чи на виїзді.

Замовник, який вибирає, де зробити манікюр, звертає увагу на досвід роботи, кваліфікацію спеціаліста. Навіть майстер-початківець без проблем упорається з класичним обрізним або складнішим манікюром, нарощуванням нігтів, якщо матиме сучасну техніку та інструменти. У магазині Lilly shop багато рішень для оригінального дизайну з накладками, блискітками, стразами та іншим декором.

Широкий асортимент матеріалів

Кожен майстер нігтьового сервісу має свій арсенал приладдя та інструменти, щоб якісно справлятися з будь-якими замовленнями. Товари, представлені у професійному інтернет-магазині, розраховані не лише на спеціалістів. Асортимент зацікавить і тих, хто вважає за краще робити манікюр самостійно вдома.

Lilly shop пропонує всім охочим придбати приладдя для догляду за нігтьовими пластинами та їхнього дизайну в будь-якому стилі.

Вибір інструментів дуже великий:

гель-лаки, топи, бази. У каталозі продукція від найзнаменитіших світових брендів. Це компанії з гучними іменами, які чудово зарекомендували себе на ринку краси. Можна також вибрати камуфлюючі, конструювальні, прозорі безбарвні гелі, купити професійний матеріал на розлив;

знежирювачі, рідини. Вони мають бути у кожному салоні або невеликому манікюрному кабінеті. Окремо варто виділити склади, за допомогою яких знімають акрил, гель-лак, видаляють липкий шар;

нашкірниці, ножиці, пилочки, засоби для догляду за кутикулою. Входять до обов’язкового оснащення будь-якого салону, завжди є вдома у тих, хто звик стежити за своїми нігтями і робити мінімальний манікюр у домашніх умовах;

матеріали для дизайну, акрилова пудра, акварельні краплі, гелеві фарби та інші інструменти. З їхньою допомогою легко втілити в життя навіть найскладніші, креативні задуми;

приладдя для педикюру. Його купують як великі салони краси та косметологічні кабінети, так і невеликі установи, де працюють лише вузькопрофільні майстри.

Асортимент магазину Lilly shop величезний. Залишається тільки визначитися з тим, що конкретно необхідно і для яких цілей. Що більше матеріалів, інструментів у салону, то ширший перелік послуг, які він надає. Це автоматично збільшує список клієнтів. Сучасні красуні дуже вимогливі до якості обслуговування з краси. Виконати завдання на всі сто допоможуть надійні та міцні матеріали.

Можна вибрати не лише інструменти та матеріали для розпису та дизайну. Є приладдя, без якого не можна зробити навіть найпростіший, класичний манікюр. Це, наприклад, лампа для сушіння. Її найчастіше використовують, коли застосовують гель-лак. Не варто замовляти відразу все, що є. Краще вибрати основне приладдя і потім докуповувати в міру розширення спеціалізації чи освоєння майстром нових технік.