Велика Британія запровадила санкції проти Кабаєвої і ексдружини Путіна

Велика Британія запровадила санкції проти імовірної коханки президента Росії Володимира Путіна гімнастки Аліни Кабаєвої.

Про це повідомили на сайті уряду Сполученого Королівства 13 травня.

Велика Британія стала першою з іноземних країн, яка все ж обмежила в коштах олімпійську чемпіонку.

Окрім Кабаєвої, під санкції Британії потрапили ще 11 родичів Путіна. Наприклад, двоюрідний брат диктатора Ігор Путін та його син Роман і ексдружина Людмила Очеретна.

Зазначається, що шляхом санкцій проти “гаманців” та членів сім’ї Путіна посилюється тиск на самого диктатора.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЄС готує санкції проти коханки Путіна

Попри те, що за деклараціями голова Кремля володіє невеликою квартирою в Санкт-Петербурзі, двома радянськими авто, причепом та гаражем, відомо, що його розкішне життя фінансує сім’я, друзі дитинства та обрана еліта.

“Ми викриваємо і націлюємося на тіньову мережу, яка підтримує розкішний спосіб життя Путіна і затягує пороки в його найближчому оточенні. Ми продовжуватимемо вводити санкції проти всіх, хто допомагає і підбурює путінську агресію, поки Україна не переможе”, – зазначила міністр закордонних справ Британії Ліз Трасс.

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак підтвердив інформацію про нові санкції Великої Британії.

“У санкційному Плані групи Макфола-Єрмака ми пропонували вводити санкції проти найближчого оточення президента РФ. Британія демонструє, як це працює”, – прокоментував він.

Тим часом країни Євросоюзу готують шостий пакет санкцій проти Росії за розв’язання повномасштабної війни в Україні. Анонсують, що він міститиме “нафтову опцію”.