В Києві чоловік зберігав вдома арсенал зброї та боєприпасів

У Києві правоохоронці затримали місцевого жителя, що незаконно зберігав удома ручні протитанкові гранатомети та автомати. Розпочато кримінальне провадження.

Про це повідомляє Національна поліція.

Під час обшуків помешкання 37-річного підозрюваного слідчі Подільського управління поліції вилучили 17 одиниць зброї та боєприпасів, серед яких зокрема: ручні протитанкові гранатомети РПГ, автомати АК-47 із магазинами до них, штик-ніж, кастет та близько 30 тисяч набоїв різного калібру.

Порушника затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, а всю вилучену зброю та боєприпаси передали на експертизу.

Затриманому повідомили про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України – незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами. Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Раніше Служба безпеки України (СБУ) затримала у Львові чотирьох чоловіків, які зняли та виклали у соцмережі кадри ракетних ударів по місту.

Служба безпеки України у Львівській області  затримала українця, який збирав розвіддані для ворога.

В Одесі правоохоронці затримали під час подовженої комендантської години декількох порушників – ймовірних диверсантів і коригувальників вогню. Скупченню людей, яких могли обстріляти рашисти, вдалося запобігти.