Донецьких вихователей та банкірів насильно відправляють до Маріуполя

Вихователей дитсадків окупованого Донецька змушують їхати до осадженого російськими окупантами Маріуполя та найближчі населені пункти Мангуш, Нікольське, Ялта. Розпорядження відібрати персонал надійшло керівникам донецьких закладів дошкільної освіти. Аналогічна ситуація і з персоналом банків.

Окупаційна адміністрація РФ пояснює це необхідністю «організації роботи на місцях», повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України. Таким же шляхом відбирають і персонал банківських установ. Очікується, що керівництво місцевим фінансовим сектором повністю перейде під контроль окупантів.

Таке переміщення кадрів пов’язане з недовірою окупаційних адміністрацій до місцевого населення. Також дається взнаки масовий виїзд персоналу на підконтрольну Україні територію та відмовою частини співробітників співпрацювати з окупаційною владою. Відомо, що персонал, який готують до для переведення на роботу в інші регіони, всіляко опирається такому рішенню. Деякі погрожують звільнитись, якщо розпорядження не скасують.

— Головне управління розвідки Міноборони України