Енергетики повернули світло тисячам родин у трьох областях

За минулу добу, енергетики компанії ДТЕК повернули світло понад 10 тисячам родин у 22 населених пунктах Київської, Дніпропетровської областей та Донеччини.

Про це повідомляється на сайті ДТЕК.

9 травня аварійні бригади ДТЕК повернули світло для 2163 домівок Київської області.

Роботи проводилися у Бучанському районі в Гостомелі, Горенці, Ірпені, Бучі та у Вишгородському районі в селах Кухарі та Тетерівське. Без світла залишаються 7,1 тисяч домогосподарств у 12 населених пунктах.

За минулу добу бригади енергетиків змогли повністю чи частково відновити електропостачання 14 населених пунктів на Донеччині. Знову зі світлом оселі 7188 родин у Покровському, Бахмутському і Краматорському районах.

«Поки що без електроживлення залишаються мешканці 269 населених пунктів Донецької області. Найбільш складні напрямки – Лиманський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський та Великоновосілківський. Фахівці компанії чекають на дозвіл від Збройних сил України для того, аби проводити ремонти ліній»

Також світло повернули ще 300 родинам на Дніпропетровщині, що лишилися без світла через обстріли.

Як повідомлялося, в деокупованих від російських окупантів містах Київської області завершується відновлення електропостачання.