Російський портал Rutube не можна відновити після кібератаки 

Російський відеохостинг Rutube після хакерської атаки 9 травня не підлягає відновленню. У команді порталу кажуть, що цей кібернапад був найсильнішим в історії сервісу.

Унаслідок дій хакерів було «повністю видалено код сайту», і тепер відеосервіс «не підлягає відновленню», заявили джерела, близькі до команди Rutube виданню The Village. У Rutube поки не розуміють, чи лишився у хакерів доступ до системи, тому не можуть використати бекап. Така кібератака стала можлива через витік кодів доступу до сайту, вважає співрозмовник медіа. 

У Rutube зазначили, що хакерська атака на портал була дорогою, заздалегідь спланованою і мала на меті «перешкодити Rutube показати парад перемоги та святковий салют».

Уранці 10 травня Rutube все ще не працював. «На сайті ведуться технічні роботи. Сайт був атакований. Наразі ситуація перебуває під контролем. Дані користувачів збережені», – повідомили на сторінці сервісу.

Нагадаємо, 9 травня хакери здійснили успішну кібератаку на російський відеохостинг RuTube. Також 9 травня у Росії було взламано телевізійний розклад провідних операторів кабельних мереж, а замість опису ТБ-програм показують текст «На ваших руках кров тисяч українців і сотень їхніх убитих дітей. ТБ і влада брешуть. Ні війні».