Мобілізовані у квітні окупанти почали давати свідчення в полоні – СБУ

В СБУ оприлюднили свідчення мобілізованих у квітні окупантів, які почали давати свідчення у полоні. Їм обіцяли великі гроші і легкі завдання: розбирати завали та впорядковувати вулиці в так званих «Л/ДНР», переносити і вантажити убитих та поранених, а також чергувати на блокпостах.

Насправді ж усіх «резервістів» шлють у найгарячіші бойові точки, повідомили в СБУ.

В Мережі з’явилося відео з допитами бійців з полку «БАРС 7» ЗС РФ. Це спеціальний підрозділ окупантів, сформований на базі Південного військового округу за кілька місяців перед початком широкомасштабного вторгнення до України.

Розшифровується «БАРС» як «боевой армейский резерв страны».

Полк був ущент розбитий українськими захисниками 30 квітня у бою під Золотим (Луганська область).

«У кожного полоненого – своя історія, але призначення одне – бути гарматним м’ясом. Дехто навіть не встиг зробити жодного пострілу і дуже радіють, що вціліли», – повідомили в СБУ.

Раніше Служба безпеки України перехопила розмову окупантів, у якій один із них скаржиться на боягузтво елітних підрозділів.

У російській армії спостерігається дефіцит контрактників, укладати угоди із агресором та їхати на війну в Україну ніхто не хоче.

Російські загарбники женуть додому каравани з «вантажем 200». Замість нових танків до РФ повертають підбитий металобрухт.