Колишній топ-менеджер «Лукойлу» помер за дивних обставин

У Росії увечері 8 травня був знайдений мертвим екс-топ-менеджер нафтової компанії «Лукойл» Олександр Суботін.

За даними російського телеграм-каналу Mash, мільярдер помер раптово в оселі шамана Магуа у підмосковних Митищах після окультного сеансу з лікування похмілля. Суботіну зненацька стало погано під час сеансу — заболіло серце. Однак шаман не викликав швидку, а дав потерпілому корвалол і поклав спати у підвал.

Джерела російського каналу Ren.tv кажуть, що Суботін до цього кілька днів пив не припиняючи. Його дружина поїхала на батьківщину та просила друзів доглянути за чоловіком. При похмільному синдромі йому стало погано із серцем, і саме це й спричинило смерть.

Суботін є колишнім членом правління ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ Лукойл» і рідний брат колишнього віцепрезидента «Лукойлу» Валерія Суботіна.

Це не перша загадкова смерть серед російських топ-менеджерів. 

Раніше у квітні в Іспанії в місті Льорет-де-Мар було знайдено мертвим колишнього топ-менеджера найбільшої російської приватної компанії з видобутку газу «Новатек» Сергія Протосеня, а також його дружину та доньку.

А нещодавно у Москві  були знайдені мертвими колишній віцепрезидент російського «Газпромбанку» Владислав Аваєв, його дружина і дочка. За попередніми даними, Аваєв, як і Протосеня, застрелив свою сім’ю, а потім наклав на себе руки.

Також у селищі Ленінський під Санкт-Петербургом знайшли мертвим Леоніда Шульмана-главу транспортної служби «Газпром Інвест». 25 лютого в цьому ж селищі виявили труп Олександра Тюлякова – заступника гендиректора Єдиного розрахункового центру «Газпрому» з корпоративної безпеки.