“У деяких політиків немає такту, а є лише цинізм” – захисники Маріуполя

Сьогодні, 8 травня, заступник командира полку “Азов” капітан Святослав Паламар (“Калина”) та офіцер управління розвідки Ілля Самойленко вийшли у прямий ефір з Азовсталі.

Вони розповіли, що деякі політики під час переговорів заявляли нібито вони “не тим займаються”, йдеться у прямому ефірі.

“Надзвичайно болить те, що від деяких політиків під час переговорів було чути заяви, що ви, хлопці, займаєтеся якимись своїми справами та тягнете час для того, щоб вивести всіх цивільних. Це було сказано нашому командиру, герою України Денису Прокопенку. Ця людина командує гарнізоном, командує обороною Маріуполя”, сказав Паламар.

За його словами, “наші справи” це як раз і означає захист народу України та захист цивільних.

“І дуже шкода, що у деяких політиків немає такту, а є лише цинізм цинізм про те, що це успішна операція з евакуації цивільних”, додав він.

Також Паламар розповів, що на території заводу є безліч загиблих як цивільних, так і військових. У Маріуполі не евакуйовано десятки тисяч громадян, які загинули внаслідок агресії військ Російської Федерації та їхніх найманців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Подоляк пояснив, за що Росія ненавидить “Азов”

“Ми два з половиною місяці просимо весь світ, журналістів, політиків про те, щоб евакуювати цивільних. І лише зараз нам вдалося пару сотень цивільних евакуювати. А ще безліч цивільних було евакуйовано на територію, підконтрольну Російській Федерації. Це радість крізь сльози, тому що до кінця робота не зроблена”, сказав заступник командира.

Паламар подякував тим, хто втрутився і домовився про евакуацію цивільних людей, але наголосив, що на Азовсталі залишається багато поранених.

“Ми чекаємо різких дій щодо реального припинення режиму вогню. У нас залишається багато військовослужбовців поранених, для яких ми криичмо про допомогу. Їм потрібно надати можливість евакуюватися в першу чергу.

“Ми дякуємо всім, але не дякуємо військовим”, отак звучать слова політиків. Ми не за слова тут. Ми за народ України. Ми виконуємо свій військовий обов’язок. Нам не потрібно похвали, але нам потрібна справедливість. І ми завжди про це говоримо. Нам нема чого приховувати. Ми не в тій ситуації, щоб обманювати”, наголосив Паламар.

За його словами, українські захисники будуть боротися за справедливість.

“Ми завжди, поки ми живі, будемо боротися за те, щоб вигнати російських окупантів. І за те, щоб вивести цивільних і поранених військовослужбовців”, підсумував заступник командира.

Захисники Маріуполя підрахували, що знищили майже 2,5 тис. російських військових. Також додали, що у Маріуполі загинули 25 тис. людей, переважно цивільних.