Двом посадовцям у Харківській області оголошено підозру: перейшли на бік окупантів

Сьогодні оголосили про підозру у державній зраді голові Старого Салтова Едуарду Коновалову та секретарю Вільхівської сільради Надії Антоновій.

Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

«За матеріалами слідства, одразу після окупації Старого Салтова Коновалов добровільно перейшов на бік окупантів, забезпечував їх житлом, агітував населення не чинити ворогам опір.

Надія Антонова перейшла на бік загарбників в селі Кутузівка. Вона налагодила співпрацю з керівником російських військових з позивним «Вітязь». Антонова здала ветеранів АТО/ООС, мисливців та правоохоронців, змушувала місцевих носити білі пов’язки», – йдеться у повідомленні.

Обом посадовцям оголошено підозру за статтею «Державна зрада умовах воєнного стану». Наразі триває розслідування. Якщо буде доведено зраду, Коновалову та Антоновій загрожує ув’язнення мінімум на 15 років.

Синєгубов подякував за співпрацю обласному управлінню СБУ та Харківській обласній прокуратурі.

Учора повідомлялося, що в Сумській області під час нападу російських окупантів місцевий чоловік перейшов на їхній бік та супроводжував колони військової техніки.

Раніше голову Середино-Будської територіальної громади Сумської області затримали за підозрою у державній зраді. Він планував здати агресору місто.