Рашисти готують провокації у Придністров’ї, надруковано агітаційну газету,  – розвідка

Невизнане Придністров’я продовжують готувати до війни з Україною.

На території «ПМР» видрукувано великий наклад газети «Придністров’я», датований 2 травня 2022 року, повідомляє пресслужба ГУР МО України.

Зазначається, що у газеті надруковане «Офіційне звернення жителів ПМР до президента РФ путіна».

У «зверненні» висловлюється прохання «залучити збройні сили ПМР в діях армії рф» та оголошується про відкриття мобілізаційних центрів для добровольців. Причому, такі центри відкриваються не лише у невизнаній ПМР, а й на території інших окупованих рашистами територій –  ЛНР, ДНР, Абхазії та САР.

Також до війни з Україною намагаються залучити й громадян інших країн, закликаючи їх приїжджати в ці мобілізаційні пункти.

«Газета містить низку агітаційних матеріалів про «криваві теракти, які звалились на придністровців на травневі свята, десятки вбитих, включаючи дітей, старих та жінок». Оскільки газета надрукована ще напередодні свят, існує небезпека, що кремлівська влада планує вчинити низку актів залякування серед місцевого населення, відповідальність за які традиційно покладе на «Україну і колективний Захід».

Тексти газети переповнені кремлівськими штампами: «Можливості уникнути великої війни у придністровців більше немає. Київ і його натівські куратори вже винесли свій вирок, вже узгодили всі свої дії з Кишиневом і Бухарестом». Всі сподівання автори газети пов’язують з «протидією братської росії»,  – повідомляють у розвідці.

ГУР МО попереджає, що такими діями росія готує новий плацдарм для війни проти України та для «офіційного визнання» Придністров’я.

Раніше повідомлялося, що чинний голова ОБСЄ та міністр закордонних справ Польщі Збігнев Рау закликав до стриманості у зв’язку з напругою у невизнаному Придністров’ї.