Київстар відновив швидкісний інтернет у метро двох міст

Київстар відновив швидкісний інтернет у метро двох міст

Фото: Getty Images

У метро Києва і Харкова запрацював інтернет

Компанія продовжує покращувати роботу послуги Домашній Інтернет у Києві та низці інших місць і планує найближчим часом зняти обмеження в швидкості мобільного інтернету.

Мобільний оператор Київстар станом на ранок у вівторок, 19 грудня, відновила швидкісний мобільний інтернет в метрополітені Києва і Харкова. Про це повідомила пресслужба компанії.

“Телеком мережа Київстару практично увійшла в період стабілізації. Так 99% базових станцій на підконтрольній Україні території – у працездатному стані, а клієнтам доступні всі основні базові сервіси: послуги зв`язку та мобільного інтернету, SMS, послуги міжнародного голосового роумінгу та інші”, – йдеться у повідомленні.

Вказано, що інформаційна система Мій Київстар, де абоненти можуть подивитись залишки на рахунках, також відновила роботу. Надають більшість послуг клієнтам магазини Київстару.

Зараз компанія продовжує покращувати роботу послуги Домашній Інтернет у Києві та низці інших місць, також планує найближчим часом поступово зняти обмеження в швидкості мобільного інтернету.

Сспеціалісти Київстару  працюють над запуском швидкісного мобільного інтернету в роумінгу і планують запустити цю послугу для українських абонентів у Німеччині, Чехії, Польщі та інших країнах вже найближчим часом.

“Для стабілізації роботи послуг компанія залучила весь свій наявний технічний персонал, а також міжнародних партнерів із Швеції, Ірландії, США, Китаю, Фінляндії та інших країн”, – додали в компанії.

Як відомо, 12 грудня Київстар повідомив про масштабний збій у своїй мережі. В окремих регіонах крім мобільного зв’язку не працював і дротовий Інтернет. Пізніше в компанії підтвердили інформацію про кібератаку.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp