У Нігерії співробітник компанії з продажу води програв виручку на ставках

У Нігерії співробітник компанії з продажу води програв виручку на ставках

Фото: Naija News

У Нігерії співробітник компанії з продажу води програв виручку на ставках

Він без відома свого роботодавця перенаправляв частину грошей, отриманих від щоденних продажів води, на спортивні ставки в неназваному гральному центрі.

Жителя нігерійського міста Баріга звинувачують у крадіжці грошей своєї компанії і програші їх на ставках. Про це пише Naija News.

Зазначається, що 26-річний Самуель Мейіва був водієм компанії Freedom Pure Water Company. Він відповідав за доставку і продаж питної води.

Однак пізніше з’ясувалося, що Мейіва без відома свого роботодавця перенаправляв частину грошей, отриманих від щоденних продажів води, на спортивні ставки в неназваному гральному центрі. Самуель говорив начальству про те, що клієнти брали воду в борг, але насправді отримував на руки всю суму і розпоряджався нею в особистих азартних цілях.

Коли приховувати свої злочини доставщику води стало вже неможливо, він втік на вантажівці з водою загальною вартістю 300 000 нігерійських найр (близько 380 доларів США). Доставивши весь товар, виручку Мейіва знову використовував для ставок, а на колишньому місці роботи більше не з’являвся.

Правоохоронні органи відшукали порушника закону вже як співробітника іншої компанії. Мейіва постав перед судом і тепер йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі. При цьому суддя дозволив відпустити Самуеля під заставу, зажадавши суму в розмірі 100 000 найр і двох надійних поручителів, які нададуть таку ж суму.

Нагадаємо, в Україні з’явиться держстандарт реабілітації ігроманів.

Нігерієць наклав на себе руки після програшу на ставках
 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp