Київстар відновив доступ до послуг SMS

Київстар відновив доступ до послуг SMS

Фото: Getty Images

Київстар відновив доступ до SMS

Клієнтам також доступні послуги голосового зв’язку, мобільна передача даних, послуга Домашнього інтернету. Розпочато відновлення доступу до послуг M2M для бізнес-клієнтів.

Оператор зв’язку Київстар, станом на 11:00 18 грудня, відновив доступ до послуг SMS, зокрема в міжнародному роумінгу. Про це повідомила пресслужба компанії.

Зазначається, що клієнтам також доступні послуги голосового зв’язку, мобільна передача даних, послуга Домашнього інтернету. Розпочато відновлення доступу до послуг M2M для бізнес-клієнтів.

У компанії додали, що в деяких населених пунктах, зокрема в Києві, все ще виникають локальні труднощі з доступністю Домашнього інтернету. Для якнайшвидшого відновлення роботи послугизалучено весь наявний персонал, зокрема з інших регіонів і областей. Технічні роботи відбуваються поступово, з дотриманням усіх вимог безпеки.

У Київстар нагадали, що якщо SIM-картка не реєструється в мережі, необхідно перезавантажити телефон або ввімкнути і вимкнути “авіарежим”. Крім того, допомагає вибір мережі у налаштуваннях телефону.

Як повідомляється, нарахування бонусів і компенсацій абонентам, які не могли користуватися послугами зв’язку через хакерську атаку, буде здійснено лише після повної стабілізації роботи мережі та запуску всіх послуг.

Нагадаємо, 12 грудня Київстар повідомив про масштабний збій у своїй мережі. В окремих регіонах крім мобільного зв’язку не працював і дротовий Інтернет. Пізніше в компанії підтвердили інформацію про кібератаку.

Як повідомлялося, Київстар відновив доступ до послуги голосового зв’язку, зокрема в роумінгу, мобільної передачі даних, послугу домашнього інтернету і послуги віртуальної приватної мережі (VPN).

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp