Цифрова зуботехнічна справа XXI століття

Цифрова зуботехнічна справа XXI століття

Фото: Надане рекламодавцем

Усвідомлення нових можливостей

Європейське майбутнє нашої країни починається вже сьогодні. Створення сучасних технологічних підприємств є стратегічним аспектом розвитку. Тому компанія Bauer’s Medical Group поєднує різні напрямки діяльності, кожен з яких несе в собі перспективний розвиток передових рішень, основою яких є інноваційні та сучасні виробництва.

Bauer’s Medical Group є найбільшим виробником в Україні високоточних медичних виробів: дентальних імплантатів та протетичних компонентів Bauer’s Implants, матеріалів для кісткової регенерації, шовного хірургічного матеріалу Bauer’s Biomaterials, пластин, гвинтів для остеосинтезу Bauer’s Synthes. Є офіційним дистриб’ютором передових виробників стоматологічних розхідних матеріалів.

До складу компанії входить власна зуботехнічна лабораторія Bauer’s CAD/CAM Lab , яка на сьогодні є найсучаснішою лабораторією в Україні та оснащена передовими технологічними потужностями відомих світових брендів.

1

 

Висококваліфікована команда Bauer’s – це запорука успіху компанії та розвитку українського бізнесу. Тому Bauer’s Medical Group постійно створюють основи для навчання та підготовки молодих спеціалістів, які стануть професіоналами.

Тісна співпраця компанії з «Кам’янським фаховим медичним коледжем» відкриває нові перспективи у підготовці висококваліфікованих кадрів та підвищенні конкурентоспроможності зубних техніків на ринку праці. Медичний коледж має потужний кадровий склад викладачів, сучасну матеріально-технічну базу та понад дев’яносто років готує майбутніх фахівців за освітньо-професійними програмами: Сестринська справа, Лікувальна справа, Акушерська справа та Стоматологія ортопедична. Це взаємовигідне стратегічне партнерство для обох сторін, бо дає наступні можливості:

 комунікації студентів та молодих фахівців – потенційних кадрів для компанії;

 проведення практик і стажувань на базі компанії, підготовка персоналу під конкретні потреби;

 участь фахівців компанії в освітньому процесі коледжу (читання лекцій, проведення майстер-класів);

 спільна участь у науково-дослідних та інноваційних проєктах у сфері стоматології;

 підвищення іміджу компанії як прогресивного роботодавця серед молоді.

За ініціативи компанії Bauer’s CAD/CAM Lab 7 грудня 2023 року на базі Кам’янського фахового медичного коледжу відбулася науково-практична конференція «Цифрова зуботехнічна справа у ХХІ ст.». Компанія презентувала цифрову зуботехнічну лабораторію, яка працює на САD/CAM обладнанні і виробляє якісну стоматологічну протетику за індивідуальним замовленням. 

В рамках конференції її учасники обговорили низку доповідей на актуальні теми цифрової зуботехнічної справи:

 Цифрові лабораторії ХХІ сторіччя. Конкуренція та продажі. Технік у синергії з лікарем.

 Профільні напрямки в сучасній цифровій зуботехнічній лабораторії.

 Чотири гілки розвитку у зуботехнічній справі.

 Заміна звичних матеріалів. Естетична та функціональна зуботехнічна справа.

Студентів вразили перспективи автоматизації рутинних процесів з використанням штучного інтелекту.

Під час зустрічі представники Bauer’s CAD/CAM Lab запропонували для покращення підготовки студентів навчання та відпрацювання практичних навичок у найсучаснішій лабораторії України. Ця пропозиція викликала хвилю схвальних відгуків в аудиторії та подальше оживлення дискусії між представниками компанії та медичного коледжу.

В рамка цієї конференції був підписан Меморандум про співпрацю між компанією Bauer’s CAD/CAM Lab та Кам’янським фаховим медичним коледжем, що дає можливість студентам коледжу проходити навчальну, виробничу і переддипломну практики, тренінги на базі компанії та в подальшому отримати робочі місця у одній з найсучасніших зуботехнічних лабораторій у самому центрі міста Дніпро – Bauer’s CAD/CAM Lab.