Київстар відновив доступ до 4G у низці областей

Київстар відновив доступ до 4G у низці областей

Фото: Getty Images

Київстар зазнав хакерської атаки 12 грудня

За минулу добу вдалося відновити послугу міжнародного голосового роумінгу, усунути проблему з обривами дзвінків і стабілізувати зв’язок у Києві.

Оператор Київстар відновив доступ до мобільного інтернету 4G/LTE у низці областей України. Про це компанія повідомила у п’ятницю, 15 грудня.

“Нарешті ми можемо сказати, що LTE працює в низці областей! Так, підключення все ще триває. Враховуючи небезпеку, ми поки не можемо повідомляти точні локації. Але якщо у вас світиться позначка 4G або LTE поруч з написом Kyivstar – це воно”, – йдеться у повідомленні.

Вказано, що за минулу добу вдалося відновити послугу міжнародного голосового роумінгу, усунути проблему з обривами дзвінків і стабілізувати зв’язок у Києві.

Також фахівці компанії майже на 100% відновили послугу Домашнього Інтернету.

Із базових станцій мобільного зв’язку, розташованих на підконтрольній Україні території, нині працюють понад 95%.

“Сьогодні ми продовжуємо відновлювати послуги передачі даних. Поступово, але впевнено. Так, як вимагає цього безпека”, – додали у Київстарі.

Нагадаємо, 13 грудня російські хакери з угруповання Солнцепек взяли на себе відповідальність за кібератаку на Київстар, заявивши про знищення “10 тисяч комп’ютерів, понад 4 тисяч серверів”. У свою чергу Київстар спростували заяви російських хакерів.

Пізніше в той же день Київстар оголосив про включення голосового зв`язку.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp