Нігерієць наклав на себе руки після програшу на ставках

Нігерієць наклав на себе руки після програшу на ставках

Фото: Скріншот

Онох Чуквума

Перед смертю він опублікував на своїй стіні у Facebook повідомлення про намір покінчити з собою.

Нігерієць Онох Чуквума покінчив життя самогубством після того, як програв 2,5 мільйона нігерійських найр (3000$) на ставках. Перед смертю він опублікував на своїй стіні у Facebook повідомлення про намір покінчити з собою.

Він втратив гроші на ставках і не зміг витримати ганьбу та тиск. 

“Сьогодні мій останній день на землі! Я збираюся зустріти свого Творця. Дякую Чіма Аньясо, Ікукуома Абіа, Кельвін Джомбо Онума, Еквуеме Охафія та мої друзі. Мій дух з вами всіма”, – написав він.

Друзі, не підозрюючи про те, що збирався вчинити, терміново доставили Чуквуму до лікарні. На жаль, незважаючи на зусилля лікарів, інсектицид, який зʼїв чоловік – його ж і вбив.

Звіти свідчать про те, що ймовірне самогубство Чуквуми сталося через величезний тиск і сором, які він відчув після втрати значної суми грошей в азартних іграх. Повідомляється, що він позичив 1,5 мільйона (1800$) на додаток до власного 1 мільйона (1200$), щоб посилити свою залежність від ставок, що призвело до фінансової напруги та посилення тиску з боку кредиторів.

Смерть Чуквуми викликала дискусії про небезпеку залежності від азартних ігор і важливість звернення за допомогою до психічного здоров’я. Друзі та родина зайшли на його сторінку у Facebook, щоб поділитися співчуттями та висловити своє горе.

Нагадаємо, в Україні з’явиться держстандарт реабілітації ігроманів.

У США продавець випадково порвав лотерейний білет з джекпотом у $500 тисяч

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp