П’ять областей завершили осінню посівну – Мінагро

П ять областей завершили осінню посівну - Мінагро

Фото: pixabay.com (ілюстративне фото)

Свіба озимих культур триває

Цього тижня повністю завершили сівбу озимих культур аграрії Івано-Франківської області. Це п’ятий регіон, у якому закінчено осінню посівну кампанію.

В Україні триває сівба озимих зернових культур, п’ять областей уже завершили осінню посівну. Про це повідомила пресслужба Мінагрополітики.

Станом на кінець жовтня вже посіяно 4 млн 211 тис. га, а саме: пшениці – 3 733 тис. га, ячменю  403 тис. га, жита – 76 тис. га. Найбільше озимих зернових посіяли сільгоспвиробники Дніпропетровщини – 460,5 тис. га.

Цього тижня повністю завершили сівбу озимих культур аграрії Івано-Франківської області. Це п’ятий регіон, у якому закінчено осінню посівну кампанію. До цього сівбу озимих завершили на Волині, Закарпатті, Запоріжжі й Полтавщині.

Раніше повідомлялося, що станом на кінець жовтня аграрії в Україні зібрали вже 63,2 млн тонн  нового врожаю, з яких зернових культур – 43,4 млн тонн, олійних – 19,6 млн тонн.

Цього року  в Україні кілька разів покращували прогноз щодо врожаю. Станом на кінець вересня його оцінювали на рівні 79 млн тонн – це +10% до результату минулого року.

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp