Укрпошта підвищує тарифи на передплату друкованих видань

Укрпошта підвищує тарифи на передплату друкованих видань

Фото: facebook.com/ukrposhta

Укрпошта вперше за два роки підвищує тарифи на передплату газет та журналів

Нова ціна на приймання та доставку періодичних газет і журналів почне діяти з 1 листопада.

Укрпошта вперше за два роки підвищує тарифи на передплату друкованих видань – газет та журналів на 2024 рік. Про це 30 жовтня повідомила пресслужба компанії.

Зазначається, що нові ціни почнуть діяти з 1 листопада.

Так, послуга з приймання передплати на періодичні друковані медіа (на одну адресу незалежно від кількості видань) становитиме 15 гривень (без ПДВ). 

“Досі вартість операцій, пов’язаних із доставкою газет і журналів, розраховувалася залежно від декількох складових: ваги й обсягу видання (шпальт) та кількості виходів на мінімальний термін передплати. Відтепер достатньо вибрати сферу розповсюдження медіа: загальнодержавне чи місцеве”, – йдеться у релізі.

Доставлення одного примірника складатиме: для загальнодержавних медіа – 5 гривень, для місцевих медіа – 4 гривні.

Передплата приймається по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій Луганської, Донецької й Херсонської областей. На загальнодержавні друковані медіа – до 20 грудня, на місцеві – до 26 грудня 2023 року.

Вона проводиться за новими тарифами, затвердженими Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України. Наголошується, що Укрпошта змінює вартість передплати видань вперше за останні два роки.

Нагадаємо, у липні Укрпошта підвищила тарифи на відправлення по Україні та за її межами.

В Україні заборонили пересилати поштою низку предметів

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp