Google прокладе інтернет-кабелі до островів Тихого океану – ЗМІ

Google прокладе інтернет-кабелі до островів Тихого океану - ЗМІ

Фото: Getty Images

Прокладання підводних інтернет-кабелів (ілюстративне фото)

У рамках угоди Австралія виділяє на реалізацію проекту 50 мільйонів доларів, а США – 15 мільйонів доларів.

Компанія Google прокладе підводні оптоволоконні інтернет-кабелі до щонайменше восьми віддалених островів у південно-західній частині Тихого океану відповідно до угоди між США та Австралією. Про це 25 жовтня повідомило агентство Reuters.

Зазначається, що Канберра виділяє на реалізацію проекту 50 мільйонів доларів, а Вашингтон – 15 мільйонів доларів.

Він передбачає з’єднання кабелем двох територій США – Американського Самоа та островів Гуам з Тувалу, Папуа – Новою Гвінеєю, Самоа, Фіджі, Науру, Маршалловими Островами, Кірибаті, Островами Кука, островами Уолліс та Футуна.

США також сприятимуть острівним державам у забезпеченні кібербезпеки, створенні резервних копій ключової інформації в хмарних мережах. 

Зараз Google займається реалізацією проекту прокладання оптоволоконного кабелю, який з’єднає Тайвань із США та Філіппінами. Створення кабельної системи Bifrost завдовжки 15 тис. км, як очікується, буде завершено у 2024 році.

Раніше повідомлялося, що Китай прокладе підводний інтернет-кабель вартістю 500 мільйонів доларів, який з’єднає Азію, Близький Схід і Європу, щоб конкурувати з аналогічним проектом США.

ЄС планує прокласти інтернет-кабель через Чорне море

Новини від Корреспондент.net в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/korrespondentnet та WhatsApp