Американська корпорація Cisco купує компанію з кібербезпеки за $28 млрд

Американська корпорація Cisco купує компанію з кібербезпеки за $28 млрд

Фото: Britannica

Cisco купує компанію з кібербезпеки за $28 млрд готівкою

Загальна вартість угоди становить близько 28 мільярдів доларів США. Для Cisco ця покупка стане найбільшим придбанням за всю історію компанії.

Американська транснаціональна корпорація Cisco купує компанію Splunk, яка займається програмним забезпеченням для кібербезпеки. Про це повідомляє CNBC.

Загальна вартість угоди становить близько 28 мільярдів доларів США або 157 доларів США за одну акцію компанії.Зазначається, що для Cisco ця покупка стане найбільшим придбанням за всю історію компанії. Як очікується, угода буде завершена в третьому кварталі 2024 року.

Гендиректор Cisco Чак Роббінс наголосив на важливості застосування можливостей штучного інтелекту, який використовується в технологіях Splunk для захисту мереж.

“Наші об’єднані можливості сприятимуть наступному поколінню безпеки та спостережуваності з підтримкою штучного інтелекту”, – зазначив він.

Cisco протягом тривалого часу є найбільшим у світі виробником комп’ютерного мережевого обладнання та зміцнює свій бізнес із кібербезпеки, щоб задовольнити вимоги клієнтів і сприяти своєму зростанню.

Технологія Splunk допомагає компаніям відстежувати та аналізувати свої дані, щоб мінімізувати ризик злому та швидше вирішувати технічні проблеми.

Нагадаємо, американська медіакомпанія Warner Bros. Discovery (WBD) розширить свою кіностудію Leavesden у британському Уотфорді, що призведе до створення ще 4000 робочих місць та принесе бюджету Великобританії понад 245,9 млн доларів.

Також повідомлялося, що американський автовиробник Tesla планує побудувати в Індії підприємство з виробництва енергонакопичувачів Powerwall в рамках планів нарощування присутності в країні.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet