Ми нічого не повинні: Скрипник – про програш Ворскли

Ми нічого не повинні: Скрипник - про програш Ворскли

Фото: ФК Ворскла

Скрипник вважає, що Діла була сильніша за Ворсклу

Головний тренер полтавського клубу прокоментував поразку команди у Лізі конференцій.

Ворскла грає так як може у складних умовах війни. Так вважає головний тренер полтавців Віктор Скрипник. За його словами, на гру з Ділою його підопічні добиралися два дні і це дуже складно перед важливими іграми. Тож спеціаліст вважає результата кваліфікаційного матчу закономірним, адже суперник був сильнішим на полі.

 

“По-перше, я хочу подякувати тим уболівальникам, які за нас уболівали. Також хочу привітати команду суперника з виходом на наступну стадію. Рахунок за грою… Ті очікування, від Ворскли – ми живемо в реаліях і знаємо як нам важко. Ми ніколи не відрізнялися тим, що граємо яскраво, ми граємо як можемо. Терпимо, але завжди є людський фактор. Якась індивідуальна помилка призводить до голу, і це дуже прикро. Однак я хочу подякувати своїй команді за те, що вона билася, хотіла.

 

Суперник по ділу нас переміг. Тож комплімент команді господарів. Для нас це може бути хороший урок. Ми знаємо свій розклад. У неділю ми вже граємо свій чемпіонат, наше завдання – зібратися, відновитися і якнайкраще зіграти на виїзді, хоча я знаю як важко грати у Львові. Дві доби добиратися сюди на гру. Це в жодному разі не відмовка. Такі ігри додадуть молодій команді досвіду. А так усе по грі.

 

Не треба нам в докір говорити, що ми повинні були. Ми нічого не повинні. Ми грали для Ворскли, для себе, для наших уболівальників. Нам шкода, що ми програли, бажаю удачі команді суперників. У нас кожна гра на виїзді. Діла – домашня команда, трибуни підганяють. Була невпевненість припуститися вирішальної помилки. Якщо ти боїшся помилитися — ти завжди помилишся. У будь-якої країни є свої хороші команди з поставленою грою. Тієї майстерності, яку ми показали, виявилося недостатньо”, – сказав Скрипник.