“Досі не можу повірити”: солістка KAZKA виходить заміж

Гурт KAZKA представив нове mood-відео на пісню “Без кохання”.

А його 30-річна солістка Олександра Заріцька оголосила, що заручилася зі своїм хлопцем музикантом Павлом Тараненком. Про заручини Олександра розповіла шанувальникам у Instagram.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мішина, Каменських, Квіткова: фото зірок до та після схуднення

“Друзі, я не можу і не хочу довго приховувати від вас важливу новину. Вийшло mood-відео на пісню “БЕЗ КОХАННЯ”. Звісно, наречена я там не просто так. Я заручена! Досі не можу повірити”, написала щаслива артистка.

Також вона показала фото з коханим, де вони десь у полі в Києві цілуються і обіймаються. Водночас Заріцька засвітила й гарну обручку.

Водночас у чуттєвому кліпі Олександра розповідає свою історію любові. Коло моря, без зайвих декорацій, мейку та людей в кадрі.

“Сьогодні я не просто ділюсь відео на нашу пісню “Без кохання”. Я хочу розділити з вами один важливий для мене момент життя. Війна стала поштовхом для нових роздумів та змусила швидко розставити пріоритети. Так, я віднайшла всередині себе справжню свободу, відчуття дому та любов, що наповнює і надихає. За цей час я точно стала сміливіше”, зізналася Заріцька.

Солістка гурту Kazka Олександра Заріцька показала, який має вигляд без макіяжу й фотошопу.

Раніше артистка ділилася, що за час повномасштабної війни її зовнішність неабияк змінилася. Обличчя втомлене. Тож виконавиця вирішила боротися із цією проблемою, тому записалася на масаж.

В Instagram Олександра показала результат після двох сеансів. Як зазначила співачка, шкіра обличчя стала підтягнутішою та еластичнішою, а під очима зменшилися синці.