Пригожин не зможе вивести свої підрозділи з Бахмута – Подоляк

Власнику ПВК “Вагнера” Євгєну Пригожину не дадуть повністю вивести свої підрозділи із Бахмута.

Очевидно, що певну частину окупантів виведуть на ротацію. А найбільш боєздатні з цього угруповання перебуватимуть в Бахмуті, в інтерв’ю 24 Каналу розповів радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк.

Як наголосив Подоляк, упродовж останніх півтора місяця Пригожин намагається закріпитися в порядку денному як ключовий коментатор війни. Зараз він є своєрідним “сталкером”, який пришвидшує процес розпаду російської політичної еліти. Саме Пригожин буде цю еліту атакувати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Буданова пояснили “оди” Пригожина на адресу ЗСУ

Будь-яка влада тримається на сакральності. Тобто цар має виглядати, як ікона. Сьогодні ж в Путіні сумніваються всі. Він абсолютно десакралізований. І Пригожин підвищує свою “вагу” на внутрішньому ринку. Інші мовчать, а він ставить питання: “А з якими цілями ми заходили на територію України і що ми отримали? зауважив Подоляк.

Пригожин фіксує, що Путін є нікчемою, який не знає, що взагалі робити далі. Також власник “Вагнера” паралельно фіксує свою суб’єктність. Він розуміє, що в майбутньому в Росії буде не класична революція серед еліт, а багато різних протестних та бунтарських проявів у різних регіонах, вважає радник голови ОП.

25 травня ватажок ПВК “Вагнер” Євген Пригожин заявив, що його найманці нібито передають регулярній російській армії контроль над Бахмутом, а самі йдуть у тилові табори на відновлення. За його словами, процес триватиме до 1 червня.

У передмісті Бахмута на Донеччині російське командування замінило підрозділи приватної військової компанії “Вагнер” на армійські регулярні загони. В самому ж місті Бахмут на цей час залишаються “вагнерівці”, повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.