У ГУР роз’яснили свою заяву про фізичну ліквідацію Путіна

Президент Росії Володимир Путін, як і засновник ПВК “Вагнера” Євген Пригожин дійсно є цілями №1.

Але не з точки зору фізичної ліквідації, а з точки зору затримання і доставлення до суду Гааги. Про це в ефірі телемарафону заявив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов, передає Gazeta.ua.

“Я розумію, що є медійники, і це нормально, які готують і підхоплюють найбільш смажені факти. Але в оригіналі було дещо по-іншому”, зазначив він.

Юсов не заперечив, що Путін явний воєнний злочинець, як і вся його банда і він дійсно ціль №1 з точки зору затримання і доставлення до Міжнародного кримінального суду в Гаазі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В ISW розкрили плани Путіна на міжнародній арені

“Україна цивілізована держава і діє цивілізованими методами. Зараз витрачати якісь нам зусилля для того, щоб фізично ліквідувати людину, схожу на Путіна, то ми можемо довго про це говорити, але це питання доцільності”, додав представник розвідки.

Він зазначив, що необхідність затримати Путіна як воєнного злочинця і його поплічників і доставити до міжнародного трибуналу це питання справедливого покарання, яке обов’язково буде реалізовано.

“Гаага для Путіна неминуча. І в даній ситуації навіть краще, щоб на цьому трибуналі він був живий”, додав Юсов.

В інтерв’ю Welt представник ГУР Вадим Скібіцький заявив, що російський диктатор Володимир Путін входить у умовний список людей, яких Україна бажає ліквідувати.

Окрім нього туди входить засновник ПВК “Вагнера” Євген Пригожин, міністр оборони РФ Сергій Шойгу та інші відповідальні за вторгнення в Україну.

Ця заява пішла в розріз з думкою голови розвідки Кирила Буданова, який говорив про те, що Путін не є ціллю України в контексті фізичної ліквідації.